Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında İstanbul’da, farklı mobilya mağazalarının ürünlerini satarak işe başlayan firmamız, Sizlerden gelen, özel tasarım ve ihtiyaca uygun mobilya ve aksesuarlarının piyasada çok fazla olmadığını görerek artık kendi mağazasını açmış bulunmaktadır..

Mağazamızın kuruluş amacı, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeyen çizgisiyle ve geniş ürün yelpazesiyle müşteri kitlesini daha da arttırmaktır.

1500 m2’lik mağazamız, özel üretim ve kişiye özel tasarımlarla da sizlerin huzurundadır.7 yıldır mobilya satışı konusunda faaliyet göstermekte ve memnun müşteriler oluşturmaktadır.

Bizler, zevk ve konforu maksimuma çıkaracak malzemeleri en iyi şekilde birleştirerek, kullanıcının beğenisine sunmaktayız.

Beğeni alan her yeni ürün, bizi daha iyisini ve daha gelişmişini yapma yolunda destekleyici güç olmaktadır. Yarınlar için firmamız aynı süratle sektördeki gelişimine devam edip, ürün çeşidine yeni ürünler katarak, güvenilir ve tercih edilir yapısını sürdürme yolunda ilerlemektedir. Hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda,  ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır.

Cesam Mobilya olarak; Tasarım ve üretim süreçlerinin bünyemizde gerçekleştirilmesi sayesinde; müşterilerimizin zevklerine uygun olarak, her zaman özgün, güncel ve yenilikçi çözümler sunmaktayız.

Ayrıca bünyemizde bulunan Feng Shui size özel, evinize uygun yaşam biçimi oluşturmaktadır.

Feng Shui, bulunduğumuz ortamda uyum içinde yaşama bilimidir. Feng shui sayesinde, kendinizi daha rahat ve mutlu hissedeceğimiz bir ev ortamı düzenleyebiliriz.

“Lüks, stil ve kalite bizim için çekirdek değerlerdir.” Bizler işlevselliği ve görselliği bir araya getiren tasarımlarla müsterilerimize hizmet vermekteyız.

 

Biz Sizin için burdayız. Buyrun bir kahvemizi için, Emin olun hayatınızda bir şeyler değişecek..

 

Hedefimiz

Cesam Mobilya olarak, müşterilerimize özel  tasarımlar ve uygulamalar yaparak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır..

 

Amacımız

  • Yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak,
  • Daima müşteri istek ve görüşlerini esas almak
  • Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin uzun vadeli bağlılığını arttırmak,
  • Müşterilerimizin taleplerini müşteri memnuniyetini sağlayarak karşılamak,
  • Kaliteli ürünlerimizle tasarım ve estetikte öncü olmak
  • Gelişen ve güncel teknolojiyi takip etmek,
  • Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşterilerin birinci tercihi olmak,